Podnikání

Fotky, které sami ani při nejlepší vůli neuděláte…

Už jste někdy přemýšleli, kolik fotek uděláte na vašem mobilu třeba za jeden týden? A kolik z nich stojí za to uložit do počítače a dál s nimi třeba pracovat? Určitě by se jich z celé plejády našlo jenom pár, a i to málo, co vyberete a odešlete na zpracování nebude v konečném výsledku to pravé.
Přitom v životě člověka je tolik vzácných okamžiků, které stojí za to, nechat je zachytit profesionálem jako je fotografka Zlín http://www.katerinasvobodova.cz/, působící ve svém zlínském fotoateliéru.
Její doménou jsou rodinné portrétní fotografie, zahrnující samozřejmě i dětské a těhotenské snímky.

Dvě pózující ženy ve fotoateliéru

K dokonalému výsledku přispějí i rekvizity, líčení, úprava účesu, nebo zapůjčení šatů.
Dalším bonusem je výrazná sleva pro nastávající maminky, které se zde nechají fotit s bříškem a následně přicházejí znovu, již s narozeným miminkem. I v případě dalšího, tedy třetího focení přináší slevu deset procent. Pokud se rozhodnete pro fotoknihu, kterou můžete, věnovat například rodičům, určitě neuděláte chybu, pokud se rozhodnete pro část fotografií, které jsou pořízeny v exteriéru. Tato volba je vhodná zejména u větších dětí, které se v tomto případě cítí uvolněněji, než v ateliéru a jsou přirozenější. To se ostatně týká i mnohých dospělých.

fotografka

Zlínský fotoateliér se neodříká ani focení novorozenců v porodnici. Jedná se o takzvaný reportážní styl, v barevném, i černobílém provedení, přičemž miminko by mělo být na světě dva dny.
Pro ty z vás, kteří zrovna neoplýváte trpělivostí, má v nabídce připraveno takzvané mini focení. Jedná se půlhodinu pózování, se zapůjčením sezónních rekvizit a doplňků. 
Téměř u všech kategorií je samozřejmostí profesionální retuš a online galerie ke stažení fullsize.
Ceník a slevy naleznete na internetových stránkách, stejně tak jako otevírací dobu, kterou je v případě potřeby pozměnit po telefonické domluvě.