Výrobky

Inspiraci hledejte na dětském hřišti

.

Nevíte, čím potěšit své ratolesti za úspěchy ve škole? Nebo je chcete naopak motivovat k ještě většímu úsilí? Zkuste zajít na některé vybavenější dětské hřiště či zábavní park. Uvidíte, u které atrakce je největší nával. Je to dětská trampolína. Každá zábava děti časem omrzí, kromě téhle jediné.
–         Důležité je mít však na paměti zejména bezpečnost svých dětí.
–         A nejen těch, protože zanedlouho budou mít tolik kamarádů, že je nestačíte ani spočítat.
dětská trampolína
Tudíž je nutné pořídit variantu s ochrannou sítí.Pokud by některý rozdováděný skokan zamířil mimo doskočiště, tento doplněk ho vrátí opět tam, kam má. A není ani od věci přítomné skokany poučit o tom, jak se mají na trampolíně chovat. Samozřejmě je také nutné vybírat jen kvalitní výrobky. Ty poznáte velice snadno. Nejen, že disponují zmíněnou ochrannou sítí, která je doplněná o zip a karabiny, ale například rám je vyroben z pozinkované ocele. Vydrží poměrně více při působení povětrnostních vlivů nežli nějaká laciná napodobenina. Dalším znakem jsou stabilní 4U nohy.
okraj trampolíny

.

Péče je sice důležitá, ale také vcelku snadná

Přesto, že koupíte kvalitu, je nutné se o trampolínu starat, aby vydržela co nejdéle a dělala radost i dospělým. Ono vás to totiž také brzy zláká k vyzkoušení.
·        Jak se tedy o trampolínu starat? Není to nic složitého.
–         Základní údržba spočívá jen v měkkém hadříku a obyčejné vodě.
–         V žádném případě na ni nepatří hrubé čistící prostředky a ani chemické látky.
židle u trampolíny
Také se dá snadno zabránit tomu, aby kovové díky zrezivěly. Stačí je ošetřit vazelínou nebo tukem. Promažte veškeré otvory pro pružiny v rámu i spojení v konstrukci. A také pravidelně kontrolujte, jestli se některý díl nechystá na odpočinek. Každý je důležitý a každý má svou nezastupitelnou funkci. Například u pružin by stačilo, aby se jedna pochroumala a doskočiště přestbýt bezpečné.

Inspiraci hledejte na dětském hřišti
4 (80%)1
.