Krása

Krása s jógou

Odreagovat se v poloze lotosového květu a posilovat svou mysl při pozdravu slunci – to není jen nějaké protahovací cvičení pro posílení fyzičky. Jógou vyjadřujeme především celkový životní postoj. Její propracovaný systém má v sobě nejen tělesná cvičení, ale také duchovní a duševní význam, který nám v prvé řadě pomáhá ujasnit si sama sebe, objevit a posílit svoje schopnosti a žít se sebou i se svým okolím v harmonii.
 siluety žen při meditaci
TAJEMSTVÍ  ÁSAN
Pokud se budete zabývat jógou, vždy se to projeví na Vašem celkovém vzhledu. Budete spokojenější, vyrovnanější a tím i krásnější. Každá z jógových pozic, tzv. ásan, působí na vnitřní orgány a má také vliv na mysl a vědomí. Proto se lépe soustředíte, naučíte se správně dýchat, získáváte odolnost proti stresu a nadhled nad malichernými problémy.
 
BLAHODÁRNÉ ÚČINKY
Konkrétními cviky se uvolníte a dobře okysličíte svoje tělo. Získáte pružné svaly, uvolníte si klouby a zlepšíte si svoji tělesnou kondici. Oceníte jedinečný účinek na psychiku, čímž se chráníte proti psychosomatickými nemocemi. Cvičíte proti stresu, proti chorobám, ale ženy také pro krásu.
 
STAŇTE SE VYZNAVAČKOU JÓGY A ZKRÁSNĚTE
Jóga je přínosem pro každého, ale pro ženy především. Uchová Vám mladistvý vzhled, neboť dobré okysličení se příznivě projeví na pleti. Získáním duševního klidu zároveň uvolníte svoje obličejové svaly a Váš výraz zkrásní už jen tím, že se nebudete tolik mračit. Laskavost a přívětivost dá vyniknout Vašemu úsměvu. Zpevněné svaly vytvarují také Vaši postavu a nejvíce Vaše problematické partie na stehnech a zadečku.
 jóga na trávě
PRAVIDLA JÓGY
·         cvičte pravidelně a systematicky, nejlépe ráno (nejméně dvě hodiny po jídle)
·         cvičte na klidném místě
·         snažte se oprostit od všech každodenních starostí
·         během cvičení se soustřeďte a uvědomujte si pouze sami sebe
·         koncentrujte se na dýchání a nevzdávejte se, nedokážete-li hned některý cvik dokonale zvládnout

5.0
02