Domov

„Lepší vyhořet, než se stěhovat“ dnes již neplatí

Dříve se říkalo, že je „lepší vyhořet, než se stěhovat“. To už dnes neplatí. Vybrali jste si ke koupi krásný nový byt či dům pro sebe a své blízké? Nebo jste si postavili dům přesně podle vašich představ? Tak se ničeho nebojte. Přestěhování vaší domácnosti vám radost určitě nezkazí.
Když si prohlédnete dnešní nabídky firem, které se na našem trhu služeb pohybují i třeba déle než dvacet, zjistíte, že jejich služby jsou rychlé a spolehlivé a samozřejmě „šité na míru“ pro každého zákazníka.
krabice na stěhování

1) Balení

Představa toho, že musíte před přestěhováním vše nějak naskládat do krabic, odpojit veškerou elektroniku, rozmontovat nábytek tak, aby byl schopen přepravy, je jistě velmi vyčerpávající. Ale profesionální služby vám pomohou i s tímto. Většina přepravních společností nabízí možnost zapůjčení obalového materiálu, které vám vše usnadní Vybírat si může podle vaší potřeby:
·         papírové krabice
·         plastové boxy
·         bublinkové fólie
Většina firem vám již dnes také nabídne pomoc s demontáží nábytku i s odborným odpojením elektroniky.
 

2) Přeprava

Samotnou přepravu naplánuje technik na den, který si vyberte. V podrobném plánu je zahrnuta nejen nejvhodnější trasa, ale také potřebná stěhovací technika, dostatečný počet přepravních aut i pracovníků. Při nakládce i vykládce profesionální stěhováci dbají na bezpečnost všech vašich přepravovaných předmětů, a proto je chrání nejen proti případnému odcizení, ale také proti nechtěnému mechanickému poškození.
 

3) Nastěhování

I v tomto posledním kroku využijte vyškolené pracovníky, kteří vám smontují nábytek a umístí ho do vámi určeného prostoru. K tomu vám odborně zapojí nejen drobnou elektroniku, ale poradí i se sporákem, pračkou, myčkou a dalšími domácími spotřebiči.
stěhování na kole 
A pokud nemáte čas ani chuť se stěhováním zabývat, objednejte si službu „na klíč“. Odjeďte třeba s rodinou na dovolenou a vraťte se do nového domova. V dnešní uspěchané době je to jedno z možných řešení, které vám usnadní život.

4.5
04