Ekonomika

Nebankovní americká hypotéka – rychlé peníze na cokoliv

Žádosti o úvěrové produkty jsou nejčastějšími požadavky klientů především u bankovních společností. Nejoblíbenějšími jsou spotřebitelské a hypoteční úvěry.
U spotřebitelských úvěrů jde obvykle o částky v řádu desítek tisíců a uspokojují potřeby jako koupě nábytku, elektroniky, spotřebičů či nákup dovolené na splátky a podobně.

peníze rychle na cokoliv.jpg

U hypotečních úvěrů už jde o částky mnohem vyšší a pohybují se minimálně ve statisících, a to díky ručení nemovitostí. Klasickou hypotéku, která je účelová lze využít pouze na koupi nemovitosti či rekonstrukci. Ale je i řešení bezúčelné podobné úvěrům spotřebitelským akorát v mnohem vyšší částce. Jedná se o americkou hypotéku.
V bance však tyto úvěry nezíská každý, protože klienti musí splňovat spoustu kritérií a nejčastějším problémem jsou nízké příjmy či registry dlužníků. Peníze však můžou získat i klienti s takovými nedostatky, protože je tady ještě nebankovní americká hypotéka Férová hypotéka, díky které vyřešíte mnohé potřeby i finanční potíže.

peníze na nákupy.jpg

Finanční produkt určený pro všechny

V tomto případě si na peníze přijdou i klienti s nízkými či nedoložitelnými příjmy, se záznamy v registrech dlužníků a i ti, které banka odmítla.
Výhodou je, že peníze je možné využít na cokoliv, a to znamená, že nejen na pořizování hmotných věcí, ale i na vyřešení finančních problémů.
Můžete tak využít konsolidaci půjček, vyplatit exekuce či nemovitost v dražbě a podobně. Díky vyššímu obnosu peněz vyřešíte mnohé a splátky si můžete rozložit až na 30 let. Není vyloučena ani možnost předčasného splacení bez sankcí.
Podmínkou pro získání je zástava nemovitosti a může jít o rodinný dům, byt, chatu i chalupu či jiné objekty na základě podmínek dané finanční společnosti.
Získat peníze můžou i firmy a podnikatelé, kteří nemají šanci uspět v bance.
I když je peníze snadné získat, je potřebné dodržovat vzniklé závazky, abyste se nedostali do zbytečných finančních problémů.